Zespół

Urszula Miszkiel

Od 2016 r. trener personalny, instruktor kulturystyki, fitness, indoor cycling.
Moje motto, to:
„Są dwa uda – albo się uda, albo się nie uda. Jak się nie uda, przerzucasz się z zainteresowaniem na inną parę ud” :)

Entuzjastyczna wyznawczyni idei holistycznego podejścia, zarówno do ciała, jak i psyche – wszystko bowiem jest połączone.

Ciało neutralna wegetarianka, wyjątkowo doceniająca wkład psychodietetyki w rozwój branży sportowej.

Absolwentka studiów podyplomowych WSWFiT w Białymstoku na kierunku „Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna z elementami rehabilitacji”. Obecnie studentka NWSP w Białymstoku, na kierunku „Psychologia”.

Z zamiłowania amatorka sportów siłowych, szczególnie trójboju.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnych ćwiczeń na reformerze:)

Ula

Małgorzata Chomczyk

Jestem trenerem prozdrowotnych form ruchu oraz fitness od ponad 15 lat. Praca w fitnessie to pasja, która wypełniła większą część mojego życia i tak z pewnością zostanie. Z perspektywy tego czasu mogę stwierdzić, że praca trenera to nie tylko ćwiczenia. To robienie czegoś dla innych, to radość klientów, ich lepsze samopoczucie i co najważniejsze, to kontakt z ludźmi, nawiązywanie relacji i prawdziwych przyjaźni.

Interesuje mnie ruch i ludzkie ciało, które jest kopalnią informacji o psychice człowieka, jego stylu życia i charakterze. Można powiedzieć, że naszą postawę kształtuje umysł. Ciało dopasowuje się do naszego wnętrza, a także pamięta rzeczy, które wydają się zapomniane. W treningach cenię sobie świadomą pracę z ciałem, precyzję ruchu oraz pełną koordynację ciała i umysłu. Jestem obserwatorem, może dlatego tak dobrze zauważam potrzeby klientów.

Oprócz świadomego podejścia do treningu preferuję nastawienie na cel. Jeżeli chcesz coś w treningu osiągnąć, musisz wiedzieć, po co to robisz i jak to robić, aby trenować właściwie. Z takim podejściem będziesz się treningowo rozwijać i nigdy nie dotknie Cię ta negatywna strona rutyny, przez którą przestajesz chcieć trenować. W Pilates Club nauczę Cię klasycznego podejścia do treningu Pilates na reformerze oraz krześle. Jeżeli lubisz świadome podejście do treningu i zależy Ci na efektywnym budowaniu siły całego ciała od środka, zapraszam na moje lekcje.

Zapraszam na wspólny pilates na reformerach!

Małgorzata

Katarzyna Samojlik

Jestem instruktorem Pilates o klasycznym podejściu do metody ćwiczeń według oryginalnych nauk Josepha Pilatesa.

Pomogę Ci w budowaniu siły, elastyczności i świadomości ciała. Mocno koncentruję się na prawidłowym ustawieniu ciała, podkreślając znaczenie kontroli mięśni brzucha. Zachęcam swoich uczniów do budowania świadomości własnego ciała, skupienia się na połączeniu pomiędzy umysłem, ciałem i oddechem.

Moje zajęcia są wszechstronne, wymagające i zaprojektowane tak, aby angażować całe ciało. Tworzę bezpieczne, przyjazne środowisko dla wszystkich, pomagając osiągnąć Ci twoje cele.

Zapraszam na wspólne zajęcia na reformerach!

Kasia